Drezno - historia, zabytki, mapa Niemiec, mapa Polski, Niemcy, Saksonia

Drezno, Zwinger, mapa Niemiec

Nawigacja
Newsy
Kategorie Newsów
Dresden - wersja DE
Mapy
Mapa Drezna
Mapa Niemiec
Mapa Austrii
Mapa Polski
Ciekawostki
GALERIA
Informacje
Historia Drezna
Hotele
Muzea i ceny
Bombardowanie Drezna
800-lecie Drezna
Parking
Zabytki
Kraszewski Haus
Opera Sempera
Zamek
Pillnitz
Moritzburg
Frauenkirche
Pałac Japoński
Hofkirche
Albertinum
Zwinger
Saksońska Szwajcaria
Znane osoby
August Mocny
Karol May
Ryszard Wagner
Canaletto
Inne
Linki
Kontakt
Szukaj
Snooker
Ciekawe strony
Legalni bukmacherzy - firmy z zezwoleniem na działalność bukmacherską w Polsce
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 210
Najnowszy Użytkownik: malesukcesy
Ankieta
Czy byłeś już w Dreźnie?

Tak

Nie

Parking
Drezno ma na szczęście dużo parkingów, do tego sporo z nich jest wpięta do systemu informacyjnego miasta, gdzie w czasie rzeczywistym można sprawdzić, czy dany parking oferuje wolne miejsca (aktualizacja co minutę):

System informacyjny: www.dresden.de/index.html?node=8095


Kolorem niebieskim oznaczone są parkingi, które nie są podpięte do systemu, wobec czego nie można sprawdzić, czy są na nim wolne miejsca. Kolor czerwony oznacza parking zapełniony, żółty - w połowie wypełniony, kolor zielony oznacza parking pusty lub prawie pusty. Niezależnie od tego, czy dany parking jest podpięty pod system, to wystarczy kliknąć w jego nazwę, aby uzyskać dodatkowe informacje, np. cena za godzinę, godziny otwarcia, itp.

Większym problemem są jednak parkingi dla autobusów - nie każdy plac jest przystosowany do przyjęcia tak dużych pojazdów. Na szczęście włodarze miasta, przewidując coraz większy wzrost turystyki, pomyśleli również o tym. Na stronie www.dresden.de/index.html?node=22925;23714 można znaleźć parkingi w centrum miasta dla autobusów. Polecam otwarcie www.dresden.de/pdf/infoblaetter/busparken_innenstadt.pdf (jest to duży format mapy, która jest wklejona jako zmniejszony obrazek na stronie z listą parkingów), powiększenie jej i znalezienie numeru parkingu, którego położenie najbardziej nam odpowiada. Następnie na stronie z listą placów parkingowych należy znaleźć odpowiedni numer i sprawdzić taryfę opłat. Taryfa znajduje się od razu pod listą parkingów. Dla prawie każdego parkingu istnieje mapka dojazdowa (Anfahrt (.pdf)) oraz dodatkowe informacje (Infos (.pdf)). Wszystko to oczywiście tyczy się centrum miasta, ale z punktu widzenia turysty jest to obszar o najważniejszym znaczeniu.
Pliki cookie
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Polecam
Zabytki - fotorelacje
Jooble
Google
Logowanie
Login

HasłoNiezarejestrowany?
Kilknij TUTAJ.

Zapomniane hasło?
Kliknij TUTAJ.